Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací

Čisticí peeling Sebo Végétal

(0)
Čisticí peeling Sebo Végétal

Jemný peeling pro perfektně vyčištěnou pleť

Popis

Čistící peeling
pro smíšenou až mastnou pleť

Popis produktu
Pravidelné čištění a tonizace mastné pleti nestačí. Pro dosažení dokonale hebké pleti, by měl být alespoň jednou týdně jako komplementární péče aplikován čistící peeling určený pro mastnou pleť. Jemné exfoliační částice umožní rychlé odstranění odumřelých částí pokožky, aniž by ji přitom jakkoliv podráždily.

Kosmetika Sebo Végetal byla vyvinuta pro speciální potřeby mastné pleti se sklonem k nedokonalostem. Řada obsahuje účinnou látku: rojovník grónský. Rostlina původem z kanadské tajgy, pomáhá v oblasti svého výskytu udržet půdě rovnováhu v období tání sněhu. Prášek z rojovníku grónského byl vybrán kvůli jeho tří cíleným účinkům na mastnou pleť: zmatňuje a reguluje tvorbu kožního mazu, vyhlazuje nerovnosti pleti a zjemňuje zrnitost pleti, chrání před nedokonalostmi pleti tak, že zmírňuje záněty a brání oxidaci kožního mazu.

Účinky:
• čistí póry
• obnovuje jednotnost pokožky
• odstraňuje odumřelou vrstvu epidermis
• pokožka je hladká a jemná na dotek

Složky rostlinného původu:
Obsahuje vysoce čistící látku, prášek ze rojovníku grónského, který zároveň obnoví jednotnost pleti a zmatní ji.

Způsob použití:
Naneste na navlhčený obličej a jemně masírujte krouživými pohyby. Důkladně opláchněte vodou. Aplikujte jednou až dvakrát týdně na vyčištěnou a ztonizovanou pleť. Pleť je vyčištěná do hloubky a zrnitost pleti zjemněná. Dermatologicky testováno.

Typ a velikost balení
75 ml

Gommage Purifiant Peaux Mixtes à Grasses