Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací

Denní péče proti vráskám Anti-Age Global

(2)
Denní péče proti vráskám Anti-Age Global

Viditelně mladší, chráněná a regenerovaná pleť

Popis

Nejúčinnější péče proti vráskám s novou generací rostlinných buněk

Výrobky řady Anti-age Global obsahují jako první na světě novou generaci přírodních rostlinných buněk. Díky inovativní a špičkové technologii v oboru genetické kosmetologie prokázali multifunkční schopnost přírodních rostlinných buněk bojovat proti známkám stárnutí pleti.

Buňky z řady Anti-Age Global působí ve všech biologických vrstvách (geny, buňky, matice) a ve všech kožních vrstvách. Přírodní rostlinné buňky 4G kvantitativně stimulují obnovu keratinocytu a fibroblastu až o 30%. Termín 4G znamená, že buňky jsou stimulované pro co největší účinnost, jelikož mají schopnost oživit a renegerovat části rostlin, jakož i celou rostlinu. Díky tomu chrání buněčné dědictví pleti, stimulují a zlepšují přirozenou buněčnou obnovu pleti a posílují strukturu pokožky.

Cílem vědců Yves Rocher bylo vytvořit přírodní rostlinné buňky, které budou známé svou kvalitou a účinností. Procesy výběru je přivedly k rostlině zvané třapatka (echinacea)

Krémová textura Denní péče proti vráskám přináší okamžité a dlouhotrvající pohodlí. Rychle se vstřebává a zanechává pokožku sametově jemnou.

Pleť je den za dnem viditelně mladší, chráněná a regenerované. Obnovuje se její pevnost, hydratace a přirozený jas. Vrásky jsou vyhlazené, a dlouhodobě redukované.

80 % žen potvrdilo, že výrobek jejich pleť zpevnil.*

70 % žen potvrdilo, že výrobek celkově odstraňuje známky stárnutí pleti.*

*Autoevaluační test, kterého se zúčastnilo 175 žen po 1 měsíci používání výrobku.

 

Denní péče proti vráskám

Třapatka - nová generace buněk

Přírodní rostlinné buňky 4G (čtvrté generace) kvantitativně stimulují obnovu keratinocytu a fibroblastu až o 30%. Termín 4G znamená, že buňky třapatky jsou stimulované pro co největší účinnost, jelikož mají schopnost oživit a regenerovat části rostlin, jakožto i celou rostlinu.

Stres, kterému je pleť vystavována, se rychle projevuje na buňkách. Následky mohou být vážné a mohou sahat až k vysokému zvýšení úmrtnosti buněk způsobené destrukcí jádra, které chrání genetická dědictví ve formě DNA. Tento jev se nazývá „apoptóza“. Přírodní rostlinné buňky 4G dokáží limitovat programovanou buněčnou smrt a zvyšovat tak odolnost buněk. Tento způsob, jak zabránit apoptóze, byl ve Francii patentovaný značkou Yves Rocher.

Jak používat péči krok za krokem?

Péče je nezbytným krokem k dokonale hydratované a zdravím zářící pleti. Vhodně zvolená péče je základem zdravé a krásné pleti. Péče napomáhá udržet pleť vyživenou, hydratovanou, bez poškození a napomáhá přirozeným procesům obnovy pokožky.

Výrobek je vhodný i jako báze pod make-up

Pro ještě intenzivnější efekt používejte spolu s dalšími výrobky z řady Anti-Age Global

Chráníme planetu

Přírodní rostlinné buňky jsou vyvinuty s ohledem na biologickou diverzitu. Obalový karton je recyklovatelný a pochází z trvalé výsadby lesů. Nápisy jsou tištěny inkoustem rostlinného původu.

Benefity produktu

 • Respekt k pokožce i k přírodě
 • Složky rostlinného původu: ryzí rostlinné buňky, jablečné oligosidy, guma tara, betain, ženšen, mangiferin.
 • Bez minerálních olejů, bez barviv, bez parabenů, bez složek živočišného původu
Hodnocení zákazníků

Hodnocení produktu

5★
2
4★
0
3★
0
2★
0
1★
0

Průměrné hodnocení

Hodnocení zákazníků ★★★★★ ★★★★★ 5.00
pleť zmatní a sjednotí ji
ideální jako základ pod...
nemyslím si že trvale zlepší...
 1. ★★★★★ ★★★★★
  Majka 2019-02-05

  Anti-Age Global

  Nejen tento krém, ale i celá řada je výborná. Zkouším i jiné produkty, ale k této řadě se vždy
  ráda vracím.

 2. ★★★★★ ★★★★★
  Bronislava 2018-07-29

  Hodnocení denního i nočního krému.

  Oba krémy této značky mám již potřetí a stále jsem s nimi velmi spokojená. I když je trochu vysoká cena, přesto je vřele doporučuji.

  Výhody (+) - Vytahuje vrásky, . Příjemná vůně, - Dobře se roztírá - hlavně Noční
  Nevýhody (-) - Vysoké cena - jak noční tak denní.