Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací

Intenzivní hydratační péče Hydra Végétal

(0)
Intenzivní hydratační péče Hydra Végétal

Intenzivní hydratace až na 48 hodin!

Popis

Intenzivní hydratační péče zaručuje nepřetržitou hydrataci díky vysoké koncentraci účinných hydratačních složek.

Nepřetržitá hydratace až na 48 hodin! Dopřejte své pleti non-stop vyživení, navraťte jí jas, jemnou texturu a udržte ji mladou a zářivou. Řada Hydra Végétal byla vyvinuta speciálně pro potřeby normální a smíšené pleti. Účinně a trvale hydratuje a povzbuzuje přirozený jas pokožky.

Hydratace, která vydrží až 48 hodin. Pleť je okamžitě zavodněná, září zdravím a její struktura je jemná na dotek. Pleť vypadá zdravě a svěže. Dlouhodobou hydrataci zajišťuje buněčná voda z kosmatcovníku, která pomáhá vodu ukládat do všech vrstev pleti a napomáhá ji tam udržet co nejdéle. Intenzivní hydratační péče zvyšuje účinnost denního krému a intenzivně hydratuje a osvěžuje pleť.

 

Intenzivní hydratační péče

Kosmatcovník - účinně hydratuje až na 48 hodin

Náš výzkumný tým rostlinné kosmetiky zvolil kosmatcovník pro své schopnosti zachytit vodu a držet ji ve svých listech. Používáme z ní speciální výtažek – buněčnou vodu, která podporuje hydrataci pleti. Pomáhá pleti zachytit vodu ve všech jejích vrstvách a udržet ji tam pro nepřetržitou hydrataci.

Jak používat sérum krok za krokem?

Sérum zintenzivňuje účinky denního krému a napomáhá udržet pleť vyživenou, hydratovanou, bez poškození a napomáhá přirozeným procesům obnovy pokožky.

Pro ještě intenzivnější efekt používejte spolu s dalšími výrobky z řady Hydra Végétal

Benefity produktu

  • Více, než 89% složek přírodního původu