Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací

Intenzivní kúra proti vypadávání vlasů

(0)
Intenzivní kúra proti vypadávání vlasů

S výtažkem z agáve

Popis

Hledáte způsob, jak se rozloučit s padajícími vlasy? Všechny dosud používané metody se ukázaly jako nespolehlivé? Vyzkoušejte intenzivní léčbu vypadávání vlasů Yves Rocher. Vlasové ampule na bázi bílé lupiny, obohacené mexickými agávovými fruktany, vám umožní efektivně obnovit poškozené vlasy. Důvěra v přirozenou sílu!

 Szampon

Léčba, která vám umožní bojovat proti vypadávání vlasů, nemusí být ani vyčerpávající ani dlouhotrvající. Nová léčba proti vypadávání vlasů z Yves Rocher vám opět umožní vychutnat si vlasy plné lesku a objemu - stanou se zdravějšími a pokožka hlavy znovu získá svou původní rovnováhu. Díky intenzivnímu ošetření proti vypadávání vlasů, můžete zapomenout na hrst vypadávajících vlasů, které doposud dělaly každý hřeben nebo mytí nepohodlné.

V dnešní době je těžké uniknout znečištění v podobě kouření, prachu, či výfukovým plynům. Znečištění způsobuje na kůži spoušť, ale může také negativně ovlivnit vaše krásné vlasy. Většina znečištění cestuje ve vzduchu a způsobuje to, že pokožka hlavy se stává citlivou a mastnou, což vede k lupům, které způsobují svědění. Jemné částice znečištění se také připojují k vlasům, v kombinaci s ozonem a UV paprsky mohou tyto faktory poškodit vlasové vlákno tím, že rozbijí jeho základní bílkoviny.

Naši výzkumníci rostlinné kosmetiky vytvořili perfektní kombinaci fruktanů agáve, která zdvojnásobuje mikrocirkulaci pro zdravou pokožku hlavy a extrakt semen moringa, což je rostlina tradičně používaná k čištění vody. Vlasy jsou detoxikovány a jejich přirozený lesk je obnoven.

- aktivní složka pro zdraví: agáve fruktany, aktivní složka, která zdvojnásobuje mikrocirkulaci pokožky hlavy, vlasy mohou růst silněji a krásněji

V souladu s naším závazkem respektovat zemi a její rostliny jsme se rozhodli pro naši aktivní složku z ekologicky pěstované agáve. Náš partner je odhodlán angažovat se v agroekologických postupech a vyniká svými sociálními a environmentálními závazky.

Použití výrobku

Aplikujte každé 2 dny po dobu 1 měsíce. Pouze k vnějšímu užití. 

NÁVOD K POUŽITÍ

1. Jemně odlomte ampulku

2. Odstraňte plastový kryt, objeví se měkký hrot.

3. Stiskem na ampulku nanášejte na kořínky vlasů, proužek po proužku stlačením pumpičky. Na 1 aplikaci použijte 1 dózu (tedy ¼ ampulky).

4. Nechte působit pomocí jemné masáže vlasové pokožky. Neoplachujte, rozčešte obvyklým způsobem.