Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací

Kondicionér pro barvené vlasy

(0)
Kondicionér pro barvené vlasy

S výtažkem z agáve

Popis

Pravidelné barvení vlasů může mít špatný vliv na jejich stav. Ale to není důvod, proč se vzdát svého barvení! Vyzkoušejte kondicionér, který ochrání barvu barvených vlasů extraktem z acai pldů a vychutnejte si intenzivní barvy a zdravé, krásné vlasy!

 Szampon

Časté barvení vlasů je proces, který může sušit a ničit prameny - ale pouze za předpokladu nedostatečně řádné péče. Značka Yves Rocher vytvořila produkt, který nejenže vyživuje vlasy, ale také chrání jejich barvu před vyblednutím vlivem vnějších faktorů.

Výtažek z agáve podporuje mikrocirkulaci, která zajištuje dokonalou výživu vlasového kořínku. Výtažek z dužiny plodů acai neutralizuje oxidační faktory, které způsobují blednutí barvy.

V dnešní době je těžké uniknout znečištění v podobě kouření, prachu, či výfukovým plynům. Znečištění způsobuje na kůži spoušť, ale může také negativně ovlivnit vaše krásné vlasy. Většina znečištění cestuje ve vzduchu a způsobuje to, že pokožka hlavy se stává citlivou a mastnou, což vede k lupům, které způsobují svědění. Jemné částice znečištění se také připojují k vlasům, v kombinaci s ozonem a UV paprsky mohou tyto faktory poškodit vlasové vlákno tím, že rozbijí jeho základní bílkoviny.

Naši výzkumníci rostlinné kosmetiky vytvořili perfektní kombinaci fruktanů agáve, která zdvojnásobuje mikrocirkulaci pro zdravou pokožku hlavy a extrakt semen moringa, což je rostlina tradičně používaná k čištění vody. Vlasy jsou detoxikovány a jejich přirozený lesk je obnoven.

- aktivní složka pro zdraví: agáve fruktany, aktivní složka, která zdvojnásobuje mikrocirkulaci pokožky hlavy, vlasy mohou růst silněji a krásněji

V souladu s naším závazkem respektovat zemi a její rostliny jsme se rozhodli pro naši aktivní složku z ekologicky pěstované agáve. Náš partner je odhodlán angažovat se v agroekologických postupech a vyniká svými sociálními a environmentálními závazky.

Informace o účinných složkách

 Lesk po dobu 1 měsíce.

Použití výrobku

Aplikujte na navlhčené vlasy. Důkladně opláchněte. Vyhněte se kontaktu s očima.