Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací

Kondicionér pro lesklé vlasy

(0)
Kondicionér pro lesklé vlasy

S výtažkem z agáve

Popis

Výtažek z agáve podporuje mikrocirkulaci, která zajišťuje dokonalou výživu vlasového kořínku.

V dnešní době je těžké uniknout znečištění v podobě kouření, prachu, či výfukovým plynům. Znečištění způsobuje na kůži spoušť, ale může také negativně ovlivnit vaše krásné vlasy. Většina znečištění cestuje ve vzduchu a způsobuje to, že pokožka hlavy se stává citlivou a mastnou, což vede k lupům, které způsobují svědění. Jemné částice znečištění se také připojují k vlasům, v kombinaci s ozonem a UV paprsky mohou tyto faktory poškodit vlasové vlákno tím, že rozbijí jeho základní bílkoviny.

Naši výzkumníci rostlinné kosmetiky vytvořili perfektní kombinaci fruktanů agáve, která zdvojnásobuje mikrocirkulaci pro zdravou pokožku hlavy a extrakt semen moringa, což je rostlina tradičně používaná k čištění vody. Vlasy jsou detoxikovány a jejich přirozený lesk je obnoven.

Dokonalá kombinace:

- aktivní složka pro zdraví: agáve fruktany, aktivní složka, která zdvojnásobuje mikrocirkulaci pokožky hlavy, vlasy mohou růst silněji a krásněji

- aktivní složka pro krásu: semena moringa. Moringa je vytrvalá rostlina, která byla v Indii používána po tisíciletí pro své léčivé a nutriční schopnosti. Semena jsou bohatá na proteiny a mají čistící vlastnosti. Stále se používají v mnoha zemích jako prostředek na čištění vody. Protože semena moringa jsou bohatá na peptidy, zachycují znečištěné částice a působí jako účinná přírodní obrana proti znečištění. Semena Moringa se používají v kosmetice k detoxikaci kůže a vlasů.

V souladu s naším závazkem respektovat zemi a její rostliny jsme se rozhodli pro naši aktivní složku z ekologicky pěstované agáve. Náš partner je odhodlán angažovat se v agroekologických postupech a vyniká svými sociálními a environmentálními závazky.

 

 

 

Informace o účinných složkách

Dvojitý účinek: LESK + POSÍLENÍ.

Složení

Obsahuje olej z měsíčku, který vyhlazuje a posiluje vlasové vlákno a zintenzivňuje jas vlasů pro zrcadlový efekt.

Použití výrobku

Aplikujte na navlhčené vlasy po každém umytí šamponem. Důkladně opláchněte. Při zasažení očí okamžitě opláchněte vodou.