Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací

Kondicionér pro větší objem vlasů

(0)
Kondicionér pro větší objem vlasů

S výtažkem z agáve

Popis

Kondicionér na vlasy s extraktem z quinoa 200 ml

Stres, časté používání stylingových výrobků nebo barvení - to vše může zatížit vlasy i u člověka s přirozeně hustými vlasy. Můžete se tomu ale vyhnout! Vlasový kondicionér vám pomůže zbavit se problému - nezapomeňte si vybrat výrobek, který bude přirozený a bezpečný, stejně jako kondicionér Yves Rocher.


Agáve a quinoa - seznamte se s duem aktivních složek kondicionéru, které zvyšuje objem vlasů
Tato hodnotná složka nejprve zpevňuje vlasovou strukturu, díky které se stává silnější a silnější, a druhá zvedá vlasy. To je možné díky exogenním aminokyselinám v zrnech a speciálním peptidům, které zvyšují svůj objem bez zatížení.

 Szampon

Objem od kořínků, nezatěžující péče. Výtažek z agáve podporuje mikrocirkulaci, která zajištuje dokonalou výživu vlasového kořínkuDíky výtažku viditelnější objem.

V dnešní době je těžké uniknout znečištění v podobě kouření, prachu, či výfukovým plynům. Znečištění způsobuje na kůži spoušť, ale může také negativně ovlivnit vaše krásné vlasy. Většina znečištění cestuje ve vzduchu a způsobuje to, že pokožka hlavy se stává citlivou a mastnou, což vede k lupům, které způsobují svědění. Jemné částice znečištění se také připojují k vlasům, v kombinaci s ozonem a UV paprsky mohou tyto faktory poškodit vlasové vlákno tím, že rozbijí jeho základní bílkoviny.

Naši výzkumníci rostlinné kosmetiky vytvořili perfektní kombinaci fruktanů agáve, která zdvojnásobuje mikrocirkulaci pro zdravou pokožku hlavy a extrakt semen moringa, což je rostlina tradičně používaná k čištění vody. Vlasy jsou detoxikovány a jejich přirozený lesk je obnoven.

- aktivní složka pro zdraví: agáve fruktany, aktivní složka, která zdvojnásobuje mikrocirkulaci pokožky hlavy, vlasy mohou růst silněji a krásněji

V souladu s naším závazkem respektovat zemi a její rostliny jsme se rozhodli pro naši aktivní složku z ekologicky pěstované agáve. Náš partner je odhodlán angažovat se v agroekologických postupech a vyniká svými sociálními a environmentálními závazky.

 

Složení

Obsahuje více než 97% složek rostlinného původu a mycí rostlinnou složku.

Použití výrobku

Aplikujte na navlhčené vlasy. Důkladně opláchněte. Vyhněte se kontaktu s očima.