Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací

Maska na barvené vlasy

(0)
Maska na barvené vlasy

S výtažkem z agáve

Popis

Důvodem oslabení vašich barvených vlasů může být nedostatečná péče. Správná kosmetika je ale ochrání před vyblednutím a zničením. Prodloužíte tak čas radosti z účesu ve své oblíbené barvě. Seznamte se s maskou, která chrání barvu barevných vlasů!

Barvení vlasů má své nevýhody - prameny jsou zničeny, pokožka hlavy je vysušena a barva po chvíli vybledne a není tak atraktivní jako po barvení. To však neznamená, že se musíte vzdát zbarvení! Vyzkoušejte si masku, která chrání barvu barevných vlasů extraktem z acai bobulí, který se postará jak o barvu a výživu vašich vlasů, tak o stav pokožky hlavy.

Acai bobule jsou známé v kosmetice primárně kvůli jejich antioxidačním vlastnostem, nebo schopnost neutralizovat škodlivé volné radikály. V dužinách bobule jsou mimo jiné proteiny, tuky, vitamíny A, C a E, thiamin, vápník, fosfor a železo. Díky těmto přísadám antioxidační maska ​​pro barvené vlasy s extraktem z acai buničiny opravuje poškozené vlasy, chrání jejich barvu a činí prameny velmi měkkými - což je obtížné dosáhnout v případě častého zbarvení.

 Szampon

Výtažek z agáve podporuje mikrocirkulaci, která zajištuje dokonalou výživu vlasového kořínku.Výtažek z dužiny plodů acai neutralizuje oxidační faktory, které způsobují blednutí barvy.

V dnešní době je těžké uniknout znečištění v podobě kouření, prachu, či výfukovým plynům. Znečištění způsobuje na kůži spoušť, ale může také negativně ovlivnit vaše krásné vlasy. Většina znečištění cestuje ve vzduchu a způsobuje to, že pokožka hlavy se stává citlivou a mastnou, což vede k lupům, které způsobují svědění. Jemné částice znečištění se také připojují k vlasům, v kombinaci s ozonem a UV paprsky mohou tyto faktory poškodit vlasové vlákno tím, že rozbijí jeho základní bílkoviny.

- aktivní složka pro zdraví: agáve fruktany, aktivní složka, která zdvojnásobuje mikrocirkulaci pokožky hlavy, vlasy mohou růst silněji a krásněji

V souladu s naším závazkem respektovat zemi a její rostliny jsme se rozhodli pro naši aktivní složku z ekologicky pěstované agáve. Náš partner je odhodlán angažovat se v agroekologických postupech a vyniká svými sociálními a environmentálními závazky.

Použití výrobku

PO použití šamponu: Naneste na vlhké vlasy a nechte působit 3 minuty. Opláchněte. PŘED použitím šamponu: Naneste na suché nebo vlhké vlasy a nechte působit 10 minut. Opláchněte. Při zasažení očí důkladně vypláchněte.