Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací

Noční vyhlazující peeling

(0)
Noční vyhlazující peeling

Pružná a jemná pleť bez vrásek

Popis

Účinná zbraň v boji proti vráskám, testovaná ženami po celém světě. Objevte sílu řady Sérum Végétal.

Sérum Végétal přichází s účinnou zbraní proti vráskám, která zároveň uchovává přirozenou krásu, lesk a pružnost pleti. Bojujte proti vráskám a okouzlete pevnou a rozjasněnou pokožkou díky stimulaci kolagenu a kyseliny hyaluronové.

Kromě boje s vráskami máme od své pravidelné péče i další očekávání jako je rozjasnění, vyhlazení či zpevnění. Yves Rocher proto přichází se třemi kategoriemi, určenými pro specifické potřeby každé pleti, které si oblíbily ženy po celém světě pro jejich hydratační a vyživující účinky a především pro svou účinnost.

Řada Vrásky & Rozjasnění účinně bojuje proti vráskám a eliminuje jejich další vznik. Zároveň dodává pleti přirozený lesk, pružnost a rozjasnění.

Řada Vrásky & Vyhlazení obnovuje v pleti ztracenou elasticitu a stimuluje kolagen a kyselinu hyaluronovou pro účinný boj s vráskami.

Řada Vrásky & Zpevnění uvolňuje napětí a tah pleti a zároveň vyhlazuje vrásky, rýhy a pigmentové skvrny pomocí aktivace proteinu mTOR.

Noční vyhlazující peeling z řady Vrásky & Vyhlazení vyplňuje i ty nejhlubší vrásky a působí na pleť během noci, kdy pokožka regeneruje a odpočívá. Účinky peelingu jsou tak ještě viditelnější a efektivnější.

Po probuzení je pleť zářivá, jemná, vyhlazená a obnovená.

Složení testované pod dermatologickým dohledem

 

Noční vyhlazující peeling Sérum Végétal

Kosmatec krystalový - rostlina života

Kosmatec krystalový je pro své silné vyhlazující účinky známý jako "Rostlina života". Pro uspokojení potřeb každé ženy přichází řada Sérum Végétal s efektem vyhlazení a rozjasnění pleti. Superschopnosti Kosmatce krystalováno jsou absorbovány pletí a stimulují v ní protein mTOR, který přirozeně aktivuje buněčné mechanismy v boji proti vráskám. Den za dnem cílí péče Sérum Végétal na všechny typy vrásek a adaptuje se na typ pleti. Pleť je na pohled vyhlazenější a rozjasněná. Při dlouhodobém používání vrásky mizí a pleť získává zpět svou přirozenou pružnost a jas.

Jak používat Noční vyhlazující peeling?

Olejová textura peelingu vyživuje a zároveň odstraňuje odumřelé buňky z pleti. Neagresivně obnovuje strukturu pleti.

Naneste množství pomocí dávkovače na konečky prstů a poté důkladně vmasírujte do vyčištěné pokožky pleti. Následně zbytky odstraňte vodou nebo vatovým tamponkem. Poté naneste svou oblíbenou noční péči.

Pro ještě intenzivnější efekt používejte spolu s dalšími výrobky z řady Sérum Végétal Vrásky & Vyhlazení

Benefity produktu

  • Respekt k pokožce i k přírodě
  • Bez minerálních olejů
  • Obalový karton pochází z plánované výsadby lesů