Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací

Detoxikační ochranný ocet

(0)
Detoxikační ochranný ocet

Ochrana před znečištěným prostředím

Popis

Máte dojem, že po zimě jsou vaše vlasy stále bez energie a objemu? Bojujete s problémem mastné a podrážděné pokožky hlavy? Důvodem může být znečištění ovzduší, které negativně ovlivňuje stav pokožky hlavy a vlasů. Objevte detoxikační ocet s výtažkem Moringa, který obnoví vaši přirozenou rovnováhu a čistotu, aby vaše vlasy mohly být opět silné a lesklé.

Výtažek z agáve podporuje mikrocirkulaci, která zajištuje dokonalou výživu vlasového kořínku.Výtažek z dužiny plodů acai neutralizuje oxidační faktory, které způsobují blednutí barvy.

Detoksykująca płukanka octowa z wyciągiem z moringi

V dnešní době je těžké uniknout znečištění v podobě kouření, prachu, či výfukovým plynům. Znečištění způsobuje na kůži spoušť, ale může také negativně ovlivnit vaše krásné vlasy. Většina znečištění cestuje ve vzduchu a způsobuje to, že pokožka hlavy se stává citlivou a mastnou, což vede k lupům, které způsobují svědění. Jemné částice znečištění se také připojují k vlasům, v kombinaci s ozonem a UV paprsky mohou tyto faktory poškodit vlasové vlákno tím, že rozbijí jeho základní bílkoviny.

Naši výzkumníci rostlinné kosmetiky vytvořili perfektní kombinaci fruktanů agáve, která zdvojnásobuje mikrocirkulaci pro zdravou pokožku hlavy a extrakt semen moringa, což je rostlina tradičně používaná k čištění vody. Vlasy jsou detoxikovány a jejich přirozený lesk je obnoven.

Dokonalá kombinace:

- aktivní složka pro zdraví: agáve fruktany, aktivní složka, která zdvojnásobuje mikrocirkulaci pokožky hlavy, vlasy mohou růst silněji a krásněji

- aktivní složka pro krásu: semena moringa. Moringa je vytrvalá rostlina, která byla v Indii používána po tisíciletí pro své léčivé a nutriční schopnosti. Semena jsou bohatá na proteiny a mají čistící vlastnosti. Stále se používají v mnoha zemích jako prostředek na čištění vody. Protože semena moringa jsou bohatá na peptidy, zachycují znečištěné částice a působí jako účinná přírodní obrana proti znečištění. Semena Moringa se používají v kosmetice k detoxikaci kůže a vlasů.

V souladu s naším závazkem respektovat zemi a její rostliny jsme se rozhodli pro naši aktivní složku z ekologicky pěstované agáve. Náš partner je odhodlán angažovat se v agroekologických postupech a vyniká svými sociálními a environmentálními závazky.

Použití výrobku

Nanášejte před posledním oplachováním umytých vlasů. Opláchněte. Při zasažení očí důkladně vypláchněte.

Více informací

Pro všechny typy vlasů.